درباره شرکت
تولیدی همسفر از سال 1393 فعالیت خود را شروع کرد و با تکمیل قالبسازی میز و صندلی 4 نفره تاشو برند خود را نیز با نام همسفر با شماره ثبت 247227  در مرکزمالکیت معنوی جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسانید

این واحد تولیدی با کادری مجرب در زمینه تولید محصولات جدید و جذاب و کاربردی که به نام تجاری تاشو همسفر شهرت یافته، با هدف توسعه صنعت نوین محصولات راحتی و ارتقا سطح کیفی زندگی تاسیس شده و در گام اول اقدام به تولید میز و صندلی مسافرتی تاشو نمود.

با توجه به هزینه های فراوان قالب سازی و آزمون و خطاهای فراوان در سال 1394 و بعد از گذشت یکسال موفق به تولید اولیه محصول میز و صندلی 4 نفره شد که تنها تولید کننده آن در ایران میباشد

با توجه به تک محصولی بودن تصمیم به ساخت و تولید محصولات دیگر گرفته شد و از سال 1396  قالب سازی های سایبان گرد و مربع و صندلی های تکی در انواع مختلف شروع شد

همسفر در سال 1397 موفق به تولید سایبان با سیم فولادی فنر برای اولین بار در ایران شد.

در ابتدای کار محصولات بصورت برون سپاری آماده و فقط برای مونتاژ نهایی در کارخانه ای در نجف آباد اصفهان تکمیل میشد.
با گذشت زمان و تنوع محصولات مکان مستقل با تجهیزات و ابزارآلات آماده نموده و افراد مجربی استخدام و آموزش دیده شدند.

هم اکنون وسعت کارخانه همسفر 3000 متر مربع و در شهر اصفهان و خیابان ارغوانیه میباشد که شامل بخش اداری و سوله های تولید و انبارهای مواداولیه و محصولات میباشد.

مجموعه همسفر در نظر دارد با توسعه مجموعه خود بتواند ضمن ایجاد اشتغال برای همیهنان عزیز محصولات با کیفیت و متفاوتی را برای مردم عزیز ایران تولید و روانه بازار نماید.

تاکنون سیاست فروش تولیدی همسفر فروش مستقیم و بدون واسطه به مشتریان عزیز بوده است که بتوانند ضمن دریافت بهترین قیمت بهترین خدمات و پشتیبانی را دریافت نمایند.

فروش مستقیم و ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان باعث گردیده همسفر تمامی ایرادات احتمالی را مرتفع و به بهترین کیفیت جهت رضایت مشتریان دست پیدا کند.